Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Asma Klozet

SEREL Purity

Asma Klozet Purity klozet yumuşak geçişlerin hakimiyetine girerken, aynı zamanda çevrede basit ve minimal esintiler bırakır. Estetiği ile kullanıcısını etkilediği gibi temizlik ve masumiyetle buluşur ve doğaya saygı duyar. Kolay sökülebilir, kilit mekanizmalı klozet setlerinin klozet takımı tasarımında genel yaklaşım, kapak takımının iç kısmına takılacak fonksiyon kontrol düğmeleridir. Kullanıcının temas ettiği düğmeler, kirlenmesi en zor alanlara yerleştirilerek hijyen açısından ek bir avantaj sağlar.

Proje Adı : SEREL Purity, Tasarımcıların adı : SEREL Seramic Factory, Müşterinin adı : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity Asma Klozet

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.