Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gemi Kontrol Sistemi

GE’s New Bridge Suite

Gemi Kontrol Sistemi GE'nin modüler gemi kontrol sistemi, sezgisel kontrol ve net görsel geri bildirim sağlayarak hem büyük hem de hafif gemilere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni konumlandırma teknolojisi, motor kontrol sistemleri ve izleme cihazları, karmaşık manuel kontroller yeni dokunmatik ekran teknolojisi ile değiştirildiği için operatör üzerindeki stresi azaltırken, gemilerin sınırlı alanlarda doğru manevra yapmalarını sağlar. Ayarlanabilir ekran yansımaları azaltır ve ergonomiyi optimize eder. Tüm konsollar engebeli denizlerde kullanım için entegre tutma kollarına sahiptir.

Proje Adı : GE’s New Bridge Suite, Tasarımcıların adı : LA Design , Müşterinin adı : GE.

GE’s New Bridge Suite Gemi Kontrol Sistemi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.