Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tabure

Meline

Tabure Meline, depolamalı yenilikçi bir taburedir. Minimal tasarımı, bir ceket ve bir çanta asmak için bir raf ve bir saplamaya sahiptir. Raf, öğrencilerin aletlerini ve eşyalarını saklamak için idealdir ve bazı eşyalara kolayca ulaşmak için dışa doğru uzanır. Ahşap bir çerçeve ve laminat oturma / raf ile hafiftir. Tasarım DeStijl stilinden etkilenir. Meline güvenilir bir tabure, "arkadaş" diyebileceğiniz bir tabure.

Proje Adı : Meline, Tasarımcıların adı : Eliane Zakhem, Müşterinin adı : E Zakhem Interiors.

Meline Tabure

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.