Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Araç

Shark

Araç Köpekbalığı, Drag kuvvetini uçmak için yararlı bir kuvvete dönüştürebilen bir konsept aracıdır. Shark'ın tasarım felsefesi ilk önce Drag kuvvetini yakalamak ve daha sonra hava akış direnci nedeniyle araç yerden kaldırıldığında, hava akışını kollarındaki deliklerden geçirecektir. Bu delikler hızla açılacak ve kapanacak ve Shark'ın kendini daha dengeli tutabileceği şekilde.

Proje Adı : Shark, Tasarımcıların adı : Amin Einakian, Müşterinin adı : Amin Einakian.

Shark Araç

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.