Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Koltuk

Baralho

Koltuk Baralho koltuk, saf formlar ve düz çizgilerden oluşan çarpıcı bir çağdaş tasarıma sahiptir. Fırçalanmış alüminyum plaka üzerindeki kıvrım ve kaynaklardan oluşan bu koltuk, malzemenin mukavemetini zorlayan cesur uyumuyla öne çıkıyor. Tek unsurda güzellik, hafiflik ve çizgilerin ve açıların hassasiyetini bir araya getirebilir.

Proje Adı : Baralho, Tasarımcıların adı : FLÁVIO MELO FRANCO, Müşterinin adı : FLAVIO FRANCO STUDIO.

Baralho Koltuk

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.