Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından

EVA tea set

Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından Eşleşen bardaklara sahip bu baştan çıkarıcı zarif çaydanlık kusursuz bir döküme sahiptir ve ondan almak bir zevktir. Vücuttan harmanlayan ve büyüyen emzikli bu çaydanlık alışılmadık şekli, iyi bir döküme özellikle iyi katkıda bulunur. Bardaklar, her bir kişinin bir bardak tutmaya yönelik kendi yaklaşımına sahip olduğundan, ellerinizi farklı şekillerde yerleştirmek için çok yönlü ve dokunsaldır. Gümüş kaplama halkalı parlak beyaz veya parlak beyaz kapaklı beyaz mat porselen ve beyaz kenarlı bardaklar mevcuttur. İçine paslanmaz çelik filtre takılmıştır. ÖLÇÜLER: çaydanlık: 12,5 x 19,5 x 13,5 bardak: 9 x 12 x 7,5 cm.

Proje Adı : EVA tea set, Tasarımcıların adı : Maia Ming Fong, Müşterinin adı : Maia Ming Designs.

EVA tea set Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.