Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Arabalı Şişe Taşıyıcı

Baretto

Arabalı Şişe Taşıyıcı Son yıllarda cam şişeleri taşımak için kullanılan, dayanıklı, işlevsel ve aynı zamanda bir iş iletişim aracı olan yaygın plastik kasa, tekerlekler üzerinde hareket eden küçük bir çubukta aynı özelliklerle yeniden doğuyor. Bir çubuk, bir şişe tutacağı ve küçük bir tezgah, hepsi tek bir nesnede, sınırsız renk ve marka ölçeğinde, sınırlı sayıda parça halinde üretilmiş. bu aynı zamanda modern. Bu sadece bir geri dönüşüm meselesi değil, aynı zamanda bir fonksiyonun yeniden yorumlanmasıdır.

Proje Adı : Baretto, Tasarımcıların adı : boattiverga studio, Müşterinin adı : boattiverga studio.

Baretto Arabalı Şişe Taşıyıcı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.