Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Küpe Ve Yüzük

Mouvant Collection

Küpe Ve Yüzük Mouvant Koleksiyonu, fütürizmin fikirleri ve İtalyan sanatçı Umberto Boccioni tarafından sunulan somut olmayanların somutlaştırılması gibi bazı yönlerinden ilham aldı. Küpeler ve Mouvant Koleksiyonu'nun halkası, görüntülenen açıya bağlı olarak hareket yanılsaması elde edecek ve birçok farklı şekil oluşturacak şekilde kaynaklanmış farklı boyutlarda birkaç altın parçasına sahiptir.

Proje Adı : Mouvant Collection, Tasarımcıların adı : Brazil & Murgel, Müşterinin adı : Brazil & Murgel.

Mouvant Collection Küpe Ve Yüzük

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.