Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kolye

Extravaganza

Kolye XVI ve XVII yüzyılın birçok güzel resminde görebileceğiniz ruffs, antik boyun süslemeleri esinlenerek zarif bir collier. Modern ve çağdaş hale getirmeye çalışan tipik fırfırlar stilini basitleştiren çağdaş ve modern bir tasarımla karakterize edilmiştir. Siyah veya beyaz renklerin kullanılmasıyla kullanıcıya zarafet veren sofistike bir etki, modern ve saf bir tasarımla çok sayıda kombinasyona izin verir. Esnek ve hafif tek parça bir kolye. Değerli olmayan bir malzeme, ancak bu collier'i sadece bir mücevher değil, yeni bir vücut süsü yapan yüksek moda etkileyici bir tasarıma sahip.

Proje Adı : Extravaganza, Tasarımcıların adı : Dario Scapitta, Müşterinin adı : Dario Scapitta Design.

Extravaganza Kolye

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.