Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aroma Difüzörü

Magic stone

Aroma Difüzörü Magic Stone, bir ev aletinden çok daha fazlasıdır, büyülü bir atmosfer yaratabilir. Şekli, bir nehrin suyuyla düzeltilmiş bir taş düşünerek doğadan ilham alır. Su elementi, sembolik olarak üst kısmı alt gövdeden ayıran dalga ile temsil edilir. Su, bu ürünün, ultrason yoluyla suyu ve kokulu yağı atomize ederek soğuk bir buhar yaratan anahtar elementidir. Dalga motifi, renkleri sorunsuz bir şekilde değiştiren LED ışığı ile atmosfer yaratmaya hizmet eder. Kapağı okşayarak tüm fonksiyonları kontrol eden kapasite düğmesini etkinleştirirsiniz.

Proje Adı : Magic stone, Tasarımcıların adı : Nicola Zanetti, Müşterinin adı : Segnoinverso Srl.

Magic stone Aroma Difüzörü

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.