Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konsol

Mabrada

Konsol Boyalı tahtadan yapılmış ve taş ile tamamlanmış benzersiz konsol, kökü Osmanlı dönemine uzanan eski ve otantik bir kahve değirmenine vitrin oluşturuyor. Bir Ürdün kahve soğutucusu (Mabrada) yeniden üretilerek konsolun kahve değirmeninin karşı tarafındaki ayağını oluşturmuştur. Bir oturma odası için büyüleyici bir parça.

Proje Adı : Mabrada , Tasarımcıların adı : May Khoury, Müşterinin adı : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Konsol

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.