Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

Lohas

Restoran Şehir Gürültüsüne İsyan Yeri. Restoran gürültülü bir trafik kavşağında bulunmaktadır. Genel yerleşim planı sanki zamanı yavaşlatmak istercesine ve hızlı şehir yaşamında her anın keyfine burada varmayı davet edercesine yumuşak ve dingin bir tempo yaratmayı hedeflemiş. Açık mekanlar değişik amaçlara uygun bölmelere ayrılmış. Totem benzeri perdeler var olan hoş ambiansa biraz daha cana yakınlık kazandırıyor.

Proje Adı : Lohas, Tasarımcıların adı : Yu-Wen Chiu (Vita), Müşterinin adı : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas Restoran

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.