Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

Osaka

Restoran Itaim Bibi bölgesinde (Sao Paulo, Brezilya) bulunan Osaka mimari yapısını gururla gösterirken çeşitli bölümlerinde samimi ve sıcak bir ambians sunmaktadır. Cadde yanında bulunan dış terastan iç mekan, dış mekan ve tabiat arasında geçişi sağlayan yeşil ve modern bir avluya geçilmektedir. Özel ve karmaşık estetiğini tahta, taş, demir ve kumaş gibi doğal ürünlerle ortaya koymuştur. Hafifçe aydınlatılmış çatı sistemi ve ahşap kafesler, iç mekanın uyumuyla bütünleşebilmek için dikkatle seçilmişdir.

Proje Adı : Osaka , Tasarımcıların adı : Ariel Chemi, Müşterinin adı : Osaka.

Osaka  Restoran

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.