Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Marka Kimliği

PetitAna

Marka Kimliği Petit Ana bebekler için el imalatı ürünler (giysi, aksesuar, mobilya, çocuk bakım) üreten bir markadır. Marka tasarımcısının adı olan Anastasia ile Fransızca’ da bebek, çocuk anlamına gelen “petit” kelimesinin birleşiminden oluşmuştur. Markanın el yazısı ile yazılmış olması ürünlerin el yapımı olduğunu vurgulamaktadır. Renk seçimi ve zarif görseller tasarımcının ince yaklaşımını yansıtmaktadır.

Proje Adı : PetitAna, Tasarımcıların adı : Anastasia Smyslova, Müşterinin adı : AnaStasia art&design.

PetitAna Marka Kimliği

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.