Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Notebook

Pupil 107

Notebook Pupil 107: Eğitimde yeni bir adım. Bilgiye ulaşım hiç bu kadar kolay olmamıştı. Pupil 107 öğrenimde pek çok yenilik sunuyor. Modern tasarım, HD özellikler, akıcı Windows 8 uygulamaları ile dünyanın her yerinde öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Eğitimde en yüksek kaliteye hazır mısınız?

Proje Adı : Pupil 107, Tasarımcıların adı : Jp Inspiring Knowledge, Müşterinin adı : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 Notebook

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.