Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Koltuk

YO

Koltuk YO rahat oturmanın ergonomik prensiplerini takip ederken, geometrik çizgileri soyut olarak YO harflerini oluşturmaktadır. Yekpare "erkek" tahta yapısı ile, hafif, saydam ve %100 geri dönüşümlü karışık kumaştan "dişi" oturma ve sırt bölgeleri bir zıtlık yaratmaktadır. Kumaş malzemenin gerginliği liflerin (“korse” tarzında) çapraz dokunması ile sağlanmıştır. Koltuğun sehpası 90 derece çevrildiğinde yan masası olmaktadır. Farklı renk seçenekleri sayesinde pek çok stildeki iç mekanlara rahatça uyum sağlamaktadır.

Proje Adı : YO, Tasarımcıların adı : Rok Avsec, Müşterinin adı : ROPOT.

YO Koltuk

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.