Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mağaza

Our House

Mağaza “Bizim Ev” kavramı yenilikçi tasarımı, en gelişmiş dijital teknolojisi ve sihri ile alışveriş deneyiminize başka hiçbir ortamda bulamayacağınız yenilikler getiriyor. Mağazaya yaklaştığınızda HD dijital kapıda sizi Richard Bronson, Mo Farah, Usain Bolt veya hatta bir T-Rex karşılıyor. Bu tiyatro ortamı müşterilere Virgin Medya’nın en son eğlence ve haberleşme hizmetlerini incelemek için benzersiz bir imkan sunuyor.

Proje Adı : Our House, Tasarımcıların adı : Allen International, Müşterinin adı : allen international.

Our House Mağaza

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.