Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şirket Mimari Tasarım

ajando Next Level C R M

Şirket Mimari Tasarım Ajando Çatı Katı Tasarımı: Bilgi Evrenimizin Yapı Taşıdır. Almanya Mannheim liman bölgesinde çok değişik bir çatı katı yaratıldı. Ocak 2013 tarihinden başlayarak tüm Ajando ekibi burada yaşayacak ve çalışacak. Mimar Peter Stasek ve Karlsruhe’de yerleşik çatı katı mimari ofisi, çatı katı tarzında mimarlık ofisi anlayışına destek veriyor. Wheeler’in kuantum fiziği, Josef M. Hoffmann’ın mimarlığı ve tabi ki Ajando’nun bilgi uzmanlığı ile ortaya çıkmıştır: “ Dünya’yı Döndüren Bilgidir”. Yazı serbest gazeteci İlona Koglin’e aittir.

Proje Adı : ajando Next Level C R M, Tasarımcıların adı : Peter Stasek, Müşterinin adı : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M Şirket Mimari Tasarım

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.