Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kafe

Aix Arome Cafe

Kafe Aix Arome Kafe tam anlamıyla okyanus kenarında hissetmenizi sağliyacak bir mekandır. Kafe ortasına yerleştirilen büyük yumurta şeklindeki stand hem kahve stoğu hemde kasa gorevi üstleniyor. Standın ikonik görünümü kahve çekirdeğinden esinlenilmistir. Iki tarafın üst kısımında bulunan açıklıklar sayesinde doğal ışık ve havalandırma kolaylıkla sağlanıyor. Kafe ahtapot ve baloncuk izlenimi veren uzun masalarla donatılmıştır. Tavandan sarkan avizeler ise su yuzeyindeki balıkları ve dalgaları andırıyor.

Proje Adı : Aix Arome Cafe, Tasarımcıların adı : Ajax Law, Müşterinin adı : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe Kafe

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.