Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yazı Tipi

Red Script Pro typeface

Yazı Tipi Red Script Pro farklı iletişim formları yaratmak için yeni teknolojilerden esinlenmiş ve bizi serbest düzen harflerine ahenkle bağlayan benzersiz bir fonttur. iPod’dan esinlenmiş ve Brushes’de tasarlanmış olup, benzersiz bir yazı stili ile kendini ifade eder. İngiliz, Yunan ve Kiril alfabelerini içermekte olup, 70’den fazla lisana destek vermektedir.

Proje Adı : Red Script Pro typeface, Tasarımcıların adı : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Müşterinin adı : .

Red Script Pro typeface Yazı Tipi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.