Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Geçici Bilgi Merkezi

Temporary Information Pavilion

Geçici Bilgi Merkezi Proje Londra Trafalgar meydanında farklı fonksiyonlara ve etkinliklere yönelik çok amaçlı geçici bir merkez yapımıdır. Önerilen yapı “geçicilik” kavramını vurgulamak için geri dönüşümlü nakliye konteynerlerini ana yapı malzemesi olarak kullanmaktadır. Yapının metalik özelliği mevcut yapılarda kullanılmakta olan çelik ile projenin dönüşüm niteliği arasındaki çelişkili ilişkiyi vurgulamaya yöneliktir. Ayrıca binanın genel görünümündeki dağınık ve gelişigüzel yerleşim, binanın kısa yaşam sürecindeki görsel etkileşimi arttırmaktadır.

Proje Adı : Temporary Information Pavilion, Tasarımcıların adı : Yu-Ngok Lo, Müşterinin adı : YNL Design.

Temporary Information Pavilion Geçici Bilgi Merkezi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.