Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gömlek Ambalajı

EcoPack

Gömlek Ambalajı Bu gömlek ambalajını geleneksel ambalajlardan ayıran özellik hiçbir şekilde plastik malzeme kullanılmamasıdır. Mevcut atık malzeme ve üretim prosesi kullanılarak kolayca üretildiği gibi, ana malzeme çürüyerek tamamen yok olduğu için kolayca da bertaraf edilebilmektedir. Ürün önce preslenmekte sonra kalıp kesme ile şirket markası işlenerek ve baskı yapılarak üretilmektedir. Değişik ve ilginç görünümü ile benzersiz yapıda bir üründür. Estetiğe ve kullanıcı ilişkisine verilen önem ürün sürekliliği kadar yüksekte tutulmuştur.

Proje Adı : EcoPack, Tasarımcıların adı : Liam Alexander Ward, Müşterinin adı : Quantum Clothing.

EcoPack Gömlek Ambalajı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.