Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yağmurluk

UMBRELLA COAT

Yağmurluk "Yağmurluk" şemsiye, yağmurluk ve su geçirmez bir pantolonun birleşimidir. Hava durumuna ve yağmurun şiddetine göre koruma düzeyi ayarlanabilmektedir. Benzersiz özelliği yağmurluk ve şemsiyeyi bir üründe birleştirmesidir. “Şemsiye yağmurluk” ile elleriniz serbesttir. Ayrıca bisiklet gibi spor faaliyetleri için mükemmel olabilir. İlave olarak şemsiye gövdesi omuzlarınızın üzerinden yükseldiği için kalabalık bir caddede başka şemsiyelere çarpmazsınız.

Proje Adı : UMBRELLA COAT, Tasarımcıların adı : Athanasia Leivaditou, Müşterinin adı : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Yağmurluk

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.