Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Makyaj Takımı

Kjaer Weis

Makyaj Takımı Kjaer Weis kozmetik, kadın makyajının esaslarını üç ana uygulama alanına indirgemiştir: dudaklar, yanaklar ve gözler. Makyaj kutularını uygulanacakları yerlerin özelliklerini yansıtacak şekilde tasarladık: dudaklar için ince ve uzun, yanaklar için iri ve kare, gözler için küçük ve yuvarlak. Anlaşılacağı gibi, kapaklar yenilikçi bir yanal hareket ile dönerek açılır, tıpkı bir kelebeğin kanat açışı gibi. Tamamen tekrar doldurulabilir olan bu kutular atılmak yerine bilhassa muhafaza edilmek amacıyla üretilmiştir.

Proje Adı : Kjaer Weis, Tasarımcıların adı : Marc Atlan, Müşterinin adı : .

Kjaer Weis Makyaj Takımı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.