Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Halk Sanatı

Flow With The Sprit Of Water

Halk Sanatı Çoğunlukla topluluk ortamları, çevrede görünür ve görünmez kaosa neden olan, sakinlerinin kişiler arası ve kişisel uyumsuzlukları nedeniyle kirlenir. Bu bozukluğun bilinçsiz etkisi, sakinlerin huzursuzluğa geri dönmesidir. Bu alışılmış ve döngüsel ajitasyon bedeni, zihni ve ruhu etkiler. Heykeller, keyifli ve huzurlu sonuçlara odaklanarak bir mekanın pozitif "chi" sini yönlendirir, tımar eder, arındırır ve güçlendirir. Çevrelerinde ince bir değişim ile halk, iç ve dış gerçeklikleri arasında bir denge kurmaya yönlendirilir.

Proje Adı : Flow With The Sprit Of Water, Tasarımcıların adı : Iutian Tsai, Müşterinin adı : Chang yih hi-tech industrial park.

Flow With The Sprit Of Water Halk Sanatı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.