Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mutfak Aksesuarları

KITCHEN TRAIN

Mutfak Aksesuarları Değişik tip aksesuar kullanımı görsel rahatsızlığın yanı sıra dağınık bir mutfak görüntüsü yaratmaktadır. Hepsini bir araya toparlamak için her evde bulunan popüler mutfak aksesuarlarını bir set içinde bütünleştirdim. Tasarım tamamen yaratıcılıktan ilham almıştır. “Birleşik form” ve “Güzel görünüm” özelliklerinden iki tanesidir. Ayrıca yenilikçi görünümü pazarın ilgisini çekecektir. Altı aletin bir paket içinde sunulması hem üretici hem de müşteri için bir fırsat olacaktır.

Tak-Çıkar Eğitim Cihazı

Unite 401

Tak-Çıkar Eğitim Cihazı Unite 401: Eğitim için mükemmel ikili. Artık takım çalışması zamanı. Çok yönlü ikisi bir arada yapısı ile Unite 401 ortak eğitim çalışmalarının ideal öğrenci cihazıdır. Bir tablet ve bir diz üstü bilgisayar karışımı olan cihaz en güçlü taşınabilir eğitim destek aracı olup, en uygun fiyata ve mg serisi güvenli tasarıma sahiptir.

Sandalye

SERENAD

Sandalye Bütün sandalyelere saygı duyarım. Bana göre iç tasarımda en önemli, en klasik ve en özel unsur sandalyedir. Serenad sandalye fikri su üzerinde başını çevirerek kanatlarının altına sokmuş bir kuğudan doğmuştur. Serenad sandalyenin sadece çok özel yerler için üretilmiş olması belki de parlak ve kaygan yüzeyi ve değişik ve özel tasarımı sayesindedir.

Elektrikli Testere

Rotation Saw

Elektrikli Testere Elektrikli zincir testerenin döner kulpu vardır. Bu kulp 360 derece dönebilmekte ve önceden belirlenmiş açılarda durmaktadır. Genellikle insanlar ağaçları yatay veya dikey olarak ve testereyi belirli açılarda tutarak veya vücutlarını eğerek veya yaslanarak kesmektedir. Maalesef testere sık sık kullanıcının elinden kaymakta veya kullanıcı çok biçimsiz bir durumda çalışmak mecburiyetinde kalmaktadır. Bu durum yaralanmalara yol açabilmektedir. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için önerilen testerenin döner bir kulpu vardır ve bu şekilde kullanıcı kesme açısını ayarlayabilmektedir.

Tekerlekli Yükleyici

Arm Loader

Tekerlekli Yükleyici Çoğunlukla düzgün olmayan yüzeylerde görev yapan yükleyicilerde sürücü şiddetli hareket rahatsızlığına maruz kalmakta ve çabuk yorulmaktadır. KOLLU YÜKLEYİCİ ise, yerdeki koordinat noktalarını tanır ve sürücü koltuğunun sallanmayarak sabit konumda kalmasını sağlar. Bu sayede sürücü yorgunluğu engellenir ve görevin emniyetli bir şekilde yapılması sağlanır.

Modüler İç Tasarım Sistemi

More _Light

Modüler İç Tasarım Sistemi Birleştirilebilir, ayrılabilir ve çevre dostu bir modüler iç tasarım sistemi. More_Light’ın yeşil bir ruhu vardır ve kullanım çok kolaydır. Bağlantı sistemi ve kare modüllerin esnekliği sayesinde yenilikçidir ve tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaya çok uygundur. Değişik boyutlarda ve derinlikte kitap rafları, raf, panel duvar, teşhir sehpası, duvar üniteleri, oturak ve masa yapabilirsiniz. Çok geniş kaplama, renk ve desen çeşitleri sayesinde daha kişisel tasarımlarla kişiye özgü modeller yaratabilirsiniz. Ev, ofis ve mağaza tasarımlarına uygundur.