Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Uyarlanabilir Halı

Jigzaw Stardust

Uyarlanabilir Halı Halılar eşkenar dörtgen ve altıgenlerden yapılmıştır ve kaydırmaz yüzeyiyle yan yana yerleştirilmesi kolaydır. Rahatsız edici sesleri azaltmak için zeminleri ve hatta duvarları kapatmak için mükemmeldir. Parçalar 2 farklı türde geliyor. Açık pembe parçalar, muz lifi işlemeli çizgilerle NZ yününden elde tutturulmuştur. Mavi parçalar yün üzerine basılmıştır.

Elektro Gitar

Eagle

Elektro Gitar Eagle, Streamline ve Organik tasarım felsefelerinden esinlenen yeni bir tasarım dili ile hafif, fütüristik ve heykelsi bir tasarıma dayalı yeni bir elektro gitar konsepti sunuyor. Dengeli oranlar, iç içe geçmiş hacimler ve akış ve hız duygusu ile zarif çizgilerle bütün bir varlıkta birleşen biçim ve işlev. Muhtemelen piyasadaki en hafif elektro gitarlardan biri.

Sarkıt Lamba

Space

Sarkıt Lamba Bu kolyenin tasarımcısı, asteroitlerin eliptik ve parabolik yörüngelerinden ilham aldı. Lambanın benzersiz şekli, mükemmel bir denge oluşturan 3D baskılı bir halka içinde hassas bir şekilde düzenlenmiş anotlanmış alüminyum direklerle tanımlanır. Ortadaki beyaz cam gölge, direklerle uyum sağlar ve sofistike görünümüne katkıda bulunur. Bazıları lambanın bir meleğe benzediğini söylerken, diğerleri zarif bir kuşa benzediğini düşünüyor.

Ateş Pişirme Seti

Firo

Ateş Pişirme Seti FIRO, her açık ateş için çok işlevli ve taşınabilir 5 kg'lık bir pişirme setidir. Fırın, yiyecek seviyesini korumak için döner bir destek ile bir çekmece ray konstrüksiyonuna çıkarılabilir şekilde tutturulmuş 4 tencere tutar. Böylelikle FIRO, fırın ateşin yarısına kadar uzandığında yiyecek dökmeden çekmece gibi kolay ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. Tencere pişirme ve yemek amaçlı kullanılır ve sıcakken ısı yalıtım ceplerinde taşımak için tencerelerin her iki tarafına klipslenen çatal bıçak takımı ile tutulur. Aynı zamanda, tüm yararlı ekipmanı tutan bir çanta olan bir battaniye de içerir.

Halı

feltstone rug

Halı Keçe taş alan halısı, gerçek taşların optik yanılsamasını verir. Farklı türden yün kullanımı halının görünümünü ve verdiği hissi tamamlar. Taşlar boyut, renk ve yükseklikte birbirinden farklıdır - yüzey doğadaki gibi görünür. Bazılarının yosun etkisi var. Her bir çakıl taşı,% 100 yün ile çevrili bir köpük çekirdeğe sahiptir. Bu yumuşak çekirdek temelinde her kaya basınç altında sıkışır. Bir halının arkası şeffaf bir mattır. Taşlar mat ile birlikte dikilir.

Modüler Kanepe

Laguna

Modüler Kanepe Laguna tasarımcı koltukları, modüler kanepeler ve banklardan oluşan geniş bir çağdaş koleksiyondur. İtalyan Mimar Elena Trevisan tarafından kurumsal oturma alanları düşünülerek tasarlanan, büyük veya küçük resepsiyon alanı ve mola alanları için uygun bir çözümdür. Kolları olan ve olmayan kavisli, dairesel ve düz koltuk modülleri, çeşitli iç tasarım şemaları oluşturmak için esneklik sağlamak üzere uyumlu sehpalarla sorunsuz bir şekilde bir araya gelecektir.