Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hafif Portal Geleceğin Demiryolu Şehri

Light Portal

Hafif Portal Geleceğin Demiryolu Şehri Light Portal, Yibin Highspeed Rail City'nin ana planıdır. Bir yaşam tarzı reformu, tüm yıl boyunca tüm yaşlara tavsiye eder. Haziran 2019'dan beri hizmet veren Yibin Yüksek Hızlı Tren İstasyonu'nun yanında bulunan Yibin Greenland Center, 1 km uzunluğundaki peyzaj bulvarı ile mimari ve doğayı bütünleştiren 160 metre yüksekliğindeki karma kullanımlı İkiz Kulelerden oluşuyor. Yibin'in 4000 yıldan fazla bir geçmişi var, tıpkı nehirdeki tortunun Yibin'in gelişimini belirlemesi gibi bilgelik ve kültür biriktiriyor. İkiz Kuleler, ziyaretçilere rehberlik etmek için bir ışık kapısı ve aynı zamanda sakinlerin bir araya getirmesi için bir dönüm noktası görevi görüyor.

Proje Adı : Light Portal, Tasarımcıların adı : QUAD studio, Müşterinin adı : QUAD studio.

Light Portal Hafif Portal Geleceğin Demiryolu Şehri

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.