Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Satış Merkezi

HuiSheng Lanhai

Satış Merkezi Sahne tasarımının okyanus teması ile, görsel iletişim unsuru piksel kare ile uzay ruhunu sonlandırın, oyundaki çocukların öğrenmenin keşfini keşfetmesine ve büyümenin vakanın özü olmasına izin verin, boş alan konumlandırma eğlencede eğitimin fantezi etkisi. Biçim, ölçek, renk kolaylığı, yapıdan psikolojik duyusal deneyime kadar, mekan kavramı, tüm unsurlar bütünleştiğinde ve çarpıştığında devam eder ve zenginleşir.

Proje Adı : HuiSheng Lanhai, Tasarımcıların adı : Weimo Feng, Müşterinin adı : MOD.

HuiSheng Lanhai Satış Merkezi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.