Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Birimleri

The Square

Konut Birimleri Tasarım fikri, hareketli birimler oluşturmak için birlikte oluşturulan farklı şekiller arasındaki mimari ilişkileri incelemekti. Proje, her biri L şeklinde bir Kütle oluşturan, birbiri üzerine sabitlenmiş 2 nakliye konteyneri olan 6 üniteden oluşmaktadır.Bu L şeklindeki üniteler, hareket hissi vermek ve yeterli gün ışığı ve iyi bir havalandırma sağlamak için Boşluklar ve Katılar yaratarak üst üste binen pozisyonlarda sabitlenmiştir. ortamı. Ana tasarım hedefi, geceyi sokaklarda evsiz ve barınaksız geçirenler için küçük bir ev yaratmaktı.

Proje Adı : The Square, Tasarımcıların adı : mohamed yasser, Müşterinin adı : Mohamed Yasser Designs .

The Square Konut Birimleri

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.