Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Eğitim Ürünü

Shine and Find

Eğitim Ürünü Bu ürünün en önemli avantajı, öğrenme kolaylığı ve hafıza geliştirmesidir. Shine and Find'da her Takımyıldız pratik olarak yapılır ve bu meydan okuma defalarca uygulanır. Akılda kalıcı bir imaj oluşturur. Bu şekilde öğrenmek, pratik ve çalışın ve tekrarlayın, sıkıcı değildir ve Hafızayı daha dayanıklı ve eğlenceli hale getirir. Çok duygusal, etkileşimsel, basit, saf, minimal ve modern.

Proje Adı : Shine and Find, Tasarımcıların adı : Mohamad Montazeri, Müşterinin adı : Arena Design Studio.

Shine and Find Eğitim Ürünü

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.