Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Içki Markalaması Ve Paketleme

Jus Cold Pressed Juicery

Içki Markalaması Ve Paketleme Logo ve ambalaj, yerel M - N Associates firması tarafından tasarlandı. Ambalaj, genç ve havalı ama aynı zamanda bir şekilde yakışıklı olmak arasında doğru bir denge kuruyor. Beyaz serigrafi logo, onu vurgulayan beyaz başlık ile renkli içeriğe zıt görünüyor. Şişenin üçgen yapısı, biri logo için, ikisi bilgi için, özellikle de yuvarlak köşeler hakkındaki ayrıntılı bilgiler için olmak üzere üç ayrı panel oluşturmak için çok güzel.

Proje Adı : Jus Cold Pressed Juicery, Tasarımcıların adı : M — N Associates, Müşterinin adı : M — N Associates.

Jus Cold Pressed Juicery Içki Markalaması Ve Paketleme

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.