Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katalog

Classical Raya

Katalog Hari Raya hakkında bir şey - geçmişin zamansız Raya şarkılarının bugüne kadar hala insanların kalplerine yakın olması. Tüm bunları yapmanın 'Klasik Raya' temasından daha iyi bir yolu var mı? Bu temanın özünü ortaya çıkarmak için hediye sepeti kataloğu eski bir vinil plağı andıracak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız şuydu: 1. Ürün görselleri ve bunların fiyatlarından oluşan sayfalar yerine özel bir tasarım parçası yaratmak. 2. Klasik müzik ve geleneksel sanatlar için takdir düzeyi oluşturur. 3. Hari Raya'nın ruhunu ortaya çıkarın.

Proje Adı : Classical Raya, Tasarımcıların adı : Vincent Teoh Boon Seang, Müşterinin adı : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Katalog

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.