Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Podcast

News app

Podcast News, sesli bilgiler için bir röportaj uygulamasıdır. Bilgi bloklarını göstermek için resimlerle iOS elma düz tasarımından ilham almıştır. Görsel olarak arka plan, blokların öne çıkmasını sağlamak için bir elektrik mavisi rengine sahiptir. Amaç, kullanıcının dikkatini dağıtmadan veya kaybetmeden uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak olan çok az grafik öğesi vardır.

Proje Adı : News app, Tasarımcıların adı : Raphael Batista, Müşterinin adı : News Podcast.

News app Podcast

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.