Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sensörlü Musluk

miscea KITCHEN

Sensörlü Musluk Miscea KITCHEN sistemi, dünyanın ilk gerçek dokunmasız çok sıvı dağıtıcı mutfak musluğudur. 2 dağıtıcı ve bir musluğu tek ve kullanımı kolay tek bir sistemde birleştirerek, mutfak çalışma alanı çevresinde ayrı dağıtıcılara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Musluk, maksimum el hijyeni yararları için tamamen dokunma serbesttir ve zararlı bakterilerin yayılmasını azaltır. Sistemle birlikte çeşitli yüksek kaliteli ve etkili sabunlar, deterjanlar ve dezenfektanlar kullanılabilir. Hassas performans için piyasadaki en hızlı ve en güvenilir sensör teknolojisine sahiptir.

Sensörlü Musluk

miscea LIGHT

Sensörlü Musluk Miscea LIGHT sensörlü etkin musluk serisinde, rahatlık ve maksimum el hijyeni faydaları için doğrudan musluk içine yerleştirilmiş entegre bir sabunluk bulunur. Hızlı ve güvenilir sensör teknolojisi kullanarak, hijyenik ve ergonomik el yıkama deneyimi için sabun ve su dağıtır. Dahili sabunluk, bir kullanıcı eli sabun sektörünün üzerinden geçtiğinde etkinleştirilir. Sabun, yalnızca kullanıcının eli musluğun sabun çıkışının altına yerleştirildiğinde dağıtılır. Ellerinizi su çıkışının altında tutarak sezgisel olarak su alınabilir.

Halı

Folded Tones

Halı Halılar doğası gereği düzdür, amaç bu basit gerçeğe meydan okumaktı. Üç boyutluluk yanılsaması sadece üç renkle elde edilir. Halının çeşitli tonları ve derinliği, belirli bir boşlukla sarsılabilen ve dolayısıyla esnek kullanıma izin veren geniş bir renk paleti yerine şeritlerin genişliğine ve yoğunluğuna bağlıdır. Halı yukarıdan veya uzaklardan katlanmış bir çarşafı andırır. Bununla birlikte, üzerinde otururken veya uzanırken, kıvrımların yanılsaması algılanamayabilir. Bu, yakın bir soyut desen olarak zevk alınabilecek basit tekrarlayan çizgilerin kullanılmasına yol açar.

Kentsel Elektrikli Trike

Lecomotion

Kentsel Elektrikli Trike Hem çevre dostu hem de yenilikçi LECOMOTION E-trike, iç içe alışveriş sepetlerinden ilham alan elektrikli yardımcı bir üç tekerlekli bisiklettir. LECOMOTION E-üç tekerlekli bisikletler, kentsel bisiklet paylaşım sisteminin bir parçası olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. Kompakt depolama için birbiri içine yerleştirmek ve sallanan bir arka kapı ve çıkarılabilir bir krank seti ile bir seferde birçoklarının toplanmasını ve hareket etmesini kolaylaştırmak için de tasarlanmıştır. Pedal çevirme yardımı sağlanır. Destek pili olan veya olmayan normal bir bisiklet olarak kullanabilirsiniz. Kargo ayrıca 2 çocuk veya bir yetişkinin taşınmasına izin verdi.

Masa, Sehpa, Kaide

Trifold

Masa, Sehpa, Kaide Üç Katlı'nın şekli, üçgen yüzeyler ve benzersiz bir katlama sırası kombinasyonu ile bilgilendirilir. Minimalist ancak karmaşık ve heykelsi bir tasarıma sahiptir, her açıdan benzersiz bir kompozisyon ortaya koymaktadır. Tasarım, yapısal bütünlüğünden ödün vermeden çeşitli amaçlara uyacak şekilde ölçeklendirilebilir. Üç Katlı, dijital üretim yöntemlerinin ve robotik gibi yeni üretim teknolojilerinin kullanımının bir serisidir. Üretim süreci, 6 eksenli robotlarla metal katlama konusunda uzmanlaşmış bir robotik imalat şirketi ile işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Beşik, Sallanan Sandalyeler

Dimdim

Beşik, Sallanan Sandalyeler Lisse Van Cauwenberge, iki Dimdim sandalyesi bir araya getirildiğinde sallanan sandalye ve ayrıca beşik görevi gören bu türden çok işlevli çözümü yarattı. Sallanan sandalyenin her biri çelik destekli ahşaptan yapılmıştır ve ceviz kaplama ile kaplanmıştır. Koltuğun altındaki iki gizli kelepçe yardımı ile iki sandalye birbirine monte edilerek bebek beşiği oluşturulabilir.