Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çatal Bıçak Takımı

Ingrede Set

Çatal Bıçak Takımı Ingrede çatal bıçak seti, günlük yaşamda mükemmellik ihtiyacını ifade etmek için tasarlanmıştır. Mıknatıslı çatal, kaşık ve bıçak yuvası seti. Çatal bıçak takımı dik durur ve masaya uyum sağlar. Matematiksel şekiller, üç farklı parçadan oluşan tek bir akışkan form oluşturmaya izin verdi. Bu yaklaşım, sofra takımı ve diğer mutfak eşyaları tasarımları gibi birçok farklı ürüne uygulanabilecek yeni olanaklar yaratır.

Mektup Açacağı

Memento

Mektup Açacağı Her şey şükranla başlar. Meslekleri yansıtan bir dizi mektup açıcı: Memento sadece bir araç seti değil, aynı zamanda kullanıcının minnettarlığını ve duygularını ifade eden bir dizi nesnedir. Ürün semantiği ve farklı mesleklerin basit görüntüleri aracılığıyla, her Memento parçasının kullanıldığı tasarımlar ve benzersiz yollar kullanıcıya çeşitli içten deneyimler yaşatır.

Koltuk

Osker

Koltuk Osker sizi hemen arkanıza yaslanıp rahatlamaya davet ediyor. Bu koltuk, mükemmel hazırlanmış ahşap doğramalar, deri kolçaklar ve yastıklama gibi ayırt edici özellikler sağlayan çok belirgin ve kavisli bir tasarıma sahiptir. Çok sayıda ayrıntı ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı: deri ve masif ahşap, çağdaş ve zamansız bir tasarımı garanti eder.

Lavabo Mobilyası

Eva

Lavabo Mobilyası Tasarımcının ilham kaynağı minimal tasarımdan ve bunu banyo alanına sessiz ama ferahlatıcı bir özellik olarak kullanmasından geldi. Mimari formlar ve basit geometrik hacim araştırmalarından ortaya çıktı. Havza, potansiyel olarak etrafındaki farklı boşlukları tanımlayan bir unsur ve aynı zamanda mekanın bir merkez noktası olabilir. Kullanımı çok kolay, temiz ve dayanıklıdır. Tek başına, oturma bankı ve duvara monte edilenlerin yanı sıra tek veya çift lavabo dahil olmak üzere çeşitli varyasyonları vardır. Renk varyasyonları (RAL renkleri) tasarımın mekana entegre edilmesine yardımcı olacaktır.

Masa Lambası

Oplamp

Masa Lambası Oplamp, seramik bir gövde ve üzerine bir led ışık kaynağının yerleştirildiği masif ahşap bir tabandan oluşur. Oplamp'ın gövdesi, üç koninin füzyonuyla elde edilen şekli sayesinde, farklı ışık türleri oluşturan üç farklı konuma döndürülebilir: ortam ışığı ile yüksek masa lambası, ortam ışığı ile alçak masa lambası veya iki ortam ışığı. Lambanın konilerinin her konfigürasyonu, ışık huzmelerinden en az birinin çevredeki mimari ayarlarla doğal olarak etkileşime girmesine izin verir. Oplamp, İtalya'da tasarlanmış ve tamamen el yapımıdır.

Ayarlanabilir Masa Lambası

Poise

Ayarlanabilir Masa Lambası Studio'dan Robert Dabi tarafından tasarlanan bir masa lambası olan Poise'ın akrobatik görünümü, statik ve dinamik ve büyük veya küçük duruş arasında geçiş yapıyor. Aydınlatılmış halkası ile onu tutan kol arasındaki orana bağlı olarak, daireye kesişen veya teğet bir çizgi oluşur. Daha yüksek bir rafa yerleştirildiğinde, halka raftan sarkabilir; veya halkayı eğerek çevredeki bir duvara dokunabilir. Bu ayarlanabilirliğin amacı, sahibini yaratıcı bir şekilde dahil etmek ve çevresindeki diğer nesnelerle orantılı olarak ışık kaynağıyla oynamaktır.